Sezóna 2011-2012

Muži  IV. třída skupina B

 

Trenér: Mucha Michal

PODZIM

 

1.Kolo 27.8.2011 so 17.00 hod.

Koleč - SOKOL SMEČNO 1:1

                                          Hajtman

                                          Trubáček

                               Vápeník - Suda - Svoboda

                           Matoušek - Naiman - Ulm - Kasák

                                    Lapáček - Mucha Z.

b: Ulm

 

2.Kolo 4.9.2011 ne 17.00 hod.

Tuřany "B" - sokol smečno 7:7

                                                       Hajtman

                                                          Lébr

                               Matoušek - Suda - Svoboda(65 Formánek)

                                 Kutil(46 Karas) - Naiman - Ulm - Kasák

                                        Lapáček(85 Volek) - Trubáček

b: Trubáček 2x, Matoušek 2x, Ulm 2x, vlastní

 

3.Kolo 10.9.2011 so 17.00 hod.

sokol smečno - pchery "B" 1:8

                      Hajtman

                      Vápeník

                Karas - Suda - Íbl

             Kutil  - Ulm - Lébr - Volek

Lapáček(Mucha Z.) - Formánek(46 Kasák)

b: Volek

 

4.Kolo 17.9.2011 so 16.30 hod.

slatina - sokol smečno 2:3

                                         Hajtman

                                            Lébr

                           Matoušek - Trubáček - Suda

                            Kutil - Ulm - Kasák -  Volek 

                               Formánek - Mucha Z.

b: Trubáček, Kasák, Formánek

 

5.Kolo 24.9.2011 so 16.30 hod.

sokol smečno - Zákolany 1:4

                    Hajtman

                    Vápeník

          Matoušek - Lébr - Suda

Kutil(46 Svoboda) - Kasák - Ulm - Karas

      Trubáček - Volek(55 Mucha Z.)

b: Trubáček

 

13.Kolo 28.9.2011 st 16.30 hod.

sokol smečno - Zichovec "B" 5:3

                  Najman

                  Vápeník

Suda - Lébr(63 Karas) - Svoboda

  Matoušek  - Ulm - Kasák - Volek

        Trubáček - Mucha Z.

b: Trubáček 2x, Lébr, Ulm, Volek

 

6.Kolo 2.10.2011 ne 16.00 hod.

pozdeň "B" - sokol smečno 1:0

                                                      Naiman

                                                         Lébr

                                            Karas - Suda -  Svoboda 

                                       Matoušek - Ulm - Kasák - Volek

                                     Trubáček - Mucha Z.(70 Mucha M.)

 

7.Kolo 8.10.2011 so

volno

 

8.Kolo 15.10.2011 so 15.30 hod.

vrbičany - sokol smečno 0:5

                                              Naiman

                                              Vápeník

                                     Suda - Lébr - Karas

                     Matoušek - Ulm - Kasák - Volek(55 Svoboda)

                                     Trubáček - Mucha Z.

b: Mucha Z. 2x, Trubáček, Kasák, Ulm

 

9.Kolo 22.10.2011 so 15.30 hod.

sokol smečno - zlonice "B" 7:0

     Naiman(83 Král D.)

             Vápeník

    Suda - Lébr - Svoboda

Volek - Mucha Z. - Ulm - Kasák

      Trubáček - Mucha Z.

b: Mucha Z. 3x, Trubáček 2x, Kasák, Volek

 

10.Kolo 29.10.2011 so 14.30 hod.

Neuměřice - sokol smečno 4:2

                                                        Naiman

                                                        Vápeník

                                               Suda - Lébr - Svoboda

                          Matoušek(30 Mucha Z.) - Ulm - Kasák - Volek(46 Karas)

                                                Trubáček - Mucha Z.

b: Ulm. Trubáček

 

11.Kolo 5.11.2011 so 14.00 hod.

sokol smečno - otvovice 5:2

                    Naiman

                    Vápeník

    Suda - Lébr - Svoboda(46 Karas)

Matoušek(60) - Mucha M. - Ulm - Kasák

            Trubáček - Mucha Z.

b: Trubáček 3x, Kasák, Lébr

 

12.Kolo 12.11.2011 so 14.00 hod.

černuc "B" - sokol smečno 0:2

                                                         Naiman

                                                            Ulm

                                                Suda - Lébr - Svoboda

                                        Volek - Mucha M. - Kasák - Karas

                                                 Trubáček - Mucha Z.

b: Mucha Z., Trubáček

 

JARO

 

14.Kolo 24.3.2012 so 15.00 hod.

sokol smečno - koleč 2:4

                  Prokop

                  Vápeník

      Karas - Suda - Svoboda

Pokorný (25) - Ulm (67) - Naiman - Kasák

    Mucha Z.(Mucha M.) - Trubáček

b: Mucha Z., Naiman

 

15.Kolo 31.3.2012 so 16.30 hod.

sokol smečno - tuřany "B" 2:2

                 Prokop

                Vápeník

Šícha - Lébr (Mucha M.) - Suda

Volek - Naiman - Donát - Kasák

         Mucha Z. - Lapáček

b: Lapáček, Naiman

 

16.Kolo 8.4.2012 ne 16.30 hod.

pchery "B" - sokol smečno 1:2

                                                      Prokop

                                                     Svoboda

                                              Suda - Lébr - Karas

                                   Pokorný (84 Volek) - Naiman - Kasák

                                        Mucha Z. - Trubáček - Lapáček

b: Lapáček, Naiman

 

17.Kolo 14.4.2012 so 17.00 hod.

sokol smečno - slatina 5:3

               Prokop

     Vápeník (70 Svoboda)

       Suda - Lébr - Karas

   Pokorný - Naiman - Volek

Lapáček - Trubáček - Mucha Z.

b: Mucha Z., Trubáček, Pokorný, Lapáček, Naiman

 

18.Kolo 21.4.2012 so 17.00 hod.

zákolany - sokol smečno 2:4

                                                 Král D.

                                                Vápeník

                                      Karas - Lébr - Svoboda

                     Pokorný (46 Volek) - Mucha M. - Trubáček - Kasák

                                 Mucha Z. (78 Prokop) - Lapáček

b: Kasák 2x, Lapáček, Trubáček

 

19.Kolo 28.4.2012 so 17.00 hod.

sokol smečno - pozdeň "B" 0:0

                                   Prokop

                                  Vápeník

                          Karas - Lébr - Suda

Pokorný (50 Volek) - Mucha Z. - Ulm - Kasák (55 Svoboda)

                         Trubáček - Lapáček

 

20.Kolo 5.5.2012

volno

 

21.Kolo 12.5.2012 so 17.00 hod.

vrbičany - sokol smečno 5:1

                                                       Král

                                                    Vápeník

                                          Suda - Lébr - Svoboda

                         Pokorný - Mucha M. - Mucha Z. - Ulm (11 Volek)

                                  Lapáček (19 Prokop) - Trubáček

b: Prokop

 

22.Kolo 19.5.2012 ne 17.00 hod.

zlonice "B" - sokol smečno 7:4

                                                    Prokop (60 Král D.)

                                                              Lébr

                                      Karas - Suda - Svoboda (65Vápeník )

                                   Pokorný - Ulm (23 Volek) - Naiman - Kasák

                                                   Mucha Z. - Trubáček

b: Pokorný 2x, Naiman, Volek

 

23.Kolo 26.5.2012 so 17.00 hod.

sokol smečno - neuměřice 6:1

                             Král

                          Vápeník

        Karas - Lébr (58 Svoboda) - Suda

Volek - Naiman - Mucha Z. - Ulm (75 Mucha M.)

           Pokorný (28 Kasák) - Trubáček

b: Mucha Z. 2x, Naiman, Pokorný, Lébr, Trubáček

 

24.Kolo 3.6.2012 ne 17.00 hod.

otvovice - sokol smečno 6:4

                                                    Král

                                                Trubáček

                                      Volek - Suda - Svoboda

                                 Karas - Mucha M. - Lébr - Kasák

                                         Mucha Z. - Pokorný

b: Pokorný 2x, Lébr 2x

 

25.Kolo 9.6.2012 so 17.00 hod.

sokol smečno - černuc "B" 3:1

                                    Král

                                 Trubáček

                       Karas - Suda - Svoboda

Volek(46 Mucha M.) - Vápeník (79 Formánek) - Lébr - Kasák

                           Pokorný - Mucha Z.

b: Volek, Suda, Pokorný

 

26.Kolo 17.6.2012 ne 17.00 hod.

zichovec "B" - sokol smečno 1:5

                                                            Král

                                                        Trubáček

                                              Karas - Suda - Svoboda

                                Volek - Vápeník - Lébr - Kasák(62 Formánek)

                                       Pokorný (64 Mucha M.) - Mucha Z.

b: Mucha Z. 3x, Pokorný, Volek