Sezóna 2016-2017

Muži  III. třída skupina A

 

Trenéři: Mucha Michal

 

PODZIM

 

1. Kolo 22.8.2016 so 17.00 hod.

sokol smečno - Knovíz 6:0

                                                     Prokop

                                                      Ulm D.

                                  Záhrobský - Vápeník K. - Suda M.

Bažo p. (56 Hladovec) - Drbota (70Petr) - Spišiak (75 Ulm L.) - Pokorný D. (46 Suda V.)

                                            Naiman (C) - Mucha Z.

b: Mucha Z. 2x, Suda M., Vápeník K., Spišiak, vlastní branka

 

2. Kolo 4.9.2016 ne 17.00 hod.

Lhota "B" - sokol smečno 1:3

                                               Král (57 Prokop)

                                             Ulm D. (85 Suda V.)

                                  Záhrobský - Vápeník K. - Hlinovský

                          Bažo P. - Spišiak - Drbota (66 Suda M.) - Vožeh

                                            Naiman (C)- Mucha Z.

b: Mucha Z. 2x, Hlinovský

 

3. Kolo 10.9.2016 so 17.00 hod.

sokol smečno - Novo Kladno 3:0

                                     Prokop

                            Ulm D. (55 Suda V.)

                 Záhrobský - Vápeník K. - Hlinovský

Bažo P. - Spišiak - Drbota (84 Petr) - Pokorný D. (72 Suda M.)

                           Mucha Z. - Naiman (C)

b: Bažo P., Naiman, Mucha Z.

 

4. Kolo 18.9.2016 ne 17.00 hod.

velká dobrá "B" - sokol smečno 5:1

                                                                 Prokop

                                                                 Spišiak

                                               Suda M. - Vápeník K. - Hlinovský

                                            Bažo P. - Drbota - Naiman (C) - Vožeh

                                               Červenka (46 Suda V.) - Mucha Z.

b: Naiman

 

5. Kolo 24.9.2016 so 16.30 hod.

sokol smečno - Vinařice 2:1 N.P.

                             Prokop

                   Ulm D. (75 Červenka)

 Záhrobský - Vápeník K. - Hlinovský (46 Suda M.)

Bažo P. - Drbota - Spišiak - Pokorný D. ( Suda V.)

                    Mucha Z. - Naiman (C)

b: Spišiak

Penalty: Spišiak        -       Vinařice      -

              Naiman       +       Vinařice     +

              Mucha Z.     +       Vinařice     -

              Vápeník K.  -        Vinařice     +

              Červenka    +       Vinařice     +

              Suda V.       +       Vinařice     +

              Bažo P.        +       Vinařice     -

 

13. Kolo 28.9.2016 st 16.30 hod.

sokol smečno - Sparta doly 2:1 N.P.

                      Prokop

            Ulm D. (56 Červenka)

    Záhrobský - Vápeník K. - Vožeh

Bažo P. - Naiman (C) - Drbota - Suda M.

  Pokorný D. (75 Suda V.) - Mucha Z.

b: Mucha Z.

Penalty: Sparta  +     Bažo P.     +

              Sparta  +     Mucha Z.   +

              Sparta  -      Drbota       +

              Sparta  +     Vožeh        +

              Sparta  +     Naiman     +

 

6. Kolo 1.10.2016 so 16.30 hod.

dřetovice - sokol smečno 1:8

                                                      Prokop

                                                    Záhrobský

                                       Suda M. - Vápeník K. - Vožeh

                             Bažo P. - Spišiak - Drbota (65 Petr) - Suda V.

                                               Naiman - Mucha Z.

b: Mucha Z. 4x, Suda V., Naiman, Bažo P., Petr

 

7. Kolo 8.10.2016 so 16.00 hod.

sokol smečno - slovan kladno 0:1

                                Prokop

                          Ulm D. (53 Petr)

              Záhrobský - Vápeník K. - Vožeh

Bažo P. (40 Červenka) - Spišiak - Naiman (C) - Suda V.

                     Pokorný D. - Mucha Z.

 

8. Kolo 16.10.2016 ne 16.00 hod.

hřebeč "B" - sokol smečno 3:4

                                                  Prokop

                                                   Ulm D.

                               Záhrobský - Vápeník K. - Hlinovský

        Bažo P. (84 Suda M.) - Mucha Z. - Naiman (C) - Suda V. (46 Hladovec)

                                   Pokorný D. - Spišiak (58 Ulm L.)

b: Pokorný D. 2x, Spišiak, Mucha Z.

 

9. Kolo 22.10.2016 so 15.30 hod.

sokol smečno - slavoj kladno 6:1

                                      Prokop

                                       Ulm D.

                      Záhrobský - Vápeník K. - Vožeh

Bažo P. - Spišiak (76 Ulm L.) - Naiman (C)- Suda V. (46 Červenka)

                    Suda M (72 Hladovec) - Mucha Z.

b: Mucha Z. 2x, Naiman 2x, Spišiak, Vožeh

 

10. Kolo 29.10.2016 so 14.30 hod.

pchery - sokol smečno 0:5

                                           Prokop

                                            Ulm D.

                          Bažo P. - Vápeník K. - Hlinovský

          Záhrobský - Spišiak - Pokorný D. - Suda V. (46 Suda M.)

                                 Naiman (C) - Mucha Z.

b: Mucha Z. 2x, Spišiak, Suda V., Naiman

 

11. Kolo 5.11.2016 so 14.00 hod.

sokol smečno - svinařov 5:4

                                                    Prokop

                                                     Ulm D.

                         Bažo P. - Vápeník K. - Vožeh (78 Hladovec)

Záhrobský (76 Drbota) - Spišiak - Pokorný D. (75 Červenka) - Suda V. (60 Suda M.)

                                        Naiman (C) - Mucha Z.

b: Naiman 3x, Mucha Z. 2x

 

12. Kolo 12.11.2016 so 14.00 hod.

buštěhrad - sokol smečno 5:4

                                               Prokop

                                      Ulm D. (39 Suda M.)

                             Bažo P. - Vápeník K. - Hlinovský

           Záhrobský - Spišiak - Pokorný D. - Suda V. (70 Červenka)

                                      Mucha Z. . Naiman (C)

b: Spišiak 2x, Záhrobský, Pokorný D.

 

JARO

 

14. Kolo 25.03.2017 so 15.00 hod.

Knovíz - sokol smečno 2:3

                                                Král

                                    Ulm D. (52 Sekanina)

                              Suda M. - Vápeník K. - Vožeh

              Záhrobský - Spišiak - Bažo P. - Suda V. (85 Hladovec)

                                    Mucha Z. - Naiman (C)

b: Mucha Z. 2x, Vožeh

 

15. Kolo 01.04.2017 so 15.30 hod.

sokol smečno - Lhota "B" 3:2 N.P.

                                      Král

                                     Ulm D.

       Suda M. (7 Hladovec) - Vápeník K. - Hlinovský

Záhrobský - Naiman (C) - Bažo P. ( 46 Červenka) - Suda V.

                           Mucha Z. - Sekanina

b: Mucha Z. 2x

Penalty: Lhota   -    Ulm D.         +

              Lhota   +   Suda V.       +

              Lhota   +   Naiman       +

              Lhota   +   Vápeník K.  +

              Lhota   -    Mucha Z.     +

 

16. Kolo 09.04.2017 ne 10.15 hod.

Novo Kladno - sokol smečno 3:4 N.P.

                                                                Král

                                                   Ulm D. (60 Sekanina)

                                           Záhrobský - Vápeník K. - Vožeh

                          Bažo P. - Naiman (C) - Spišiak - Suda V. ( 46 Červenka)

                                         Mucha Z. . Lapáček (74 Hladovec)

b: Naiman, Vápeník K., Bažo P.

Penalty: Spišiak        +       Novo   +

              Bažo P.        +       Novo   +

              Naiman       +        Novo   -

              Vápeník K.  +        Novo   +

              Mucha Z.     -        Novo   +

              Vožeh         +        Novo    -

 

17. Kolo 15.04.2017 so 15.30 hod.

sokol smečno - Velká Dobrá "B" 2:1

                                       Král

                                      Ulm D.

         Záhrobský - Vápeník K. - Hlinovský (78 Hladovec)

Bažo P. (66 Suda M.) - Naiman (C) - Spišiak (87 Ulm L.) - Suda V.

                    Mucha Z. - Lapáček (72 Sekanina)

b: Spišiak, Bažo P.

 

18. Kolo 22.04.2017 so 16.00 hod.

Vinařice - sokol smečno 5:1

                                                 Král

                                                Ulm D.

                      Záhrobský - Vápeník K. (74 Sekanina) - Vožeh

        Bažo P. (46 Suda V.) - Kasák - Naiman (C) - Suda M. ( 63 Hladovec)

                             Mucha Z. - Lapáček (78 Hlinovský)

b: Mucha Z.

 

19. Kolo 29.04.2017 so 16.00 hod.

sokol smečno - Dřetovice 3:0

                            Král

                           Ulm D.

Hladovec (70 Prokop) - Vápeník K. - Suda M.

   Bažo P. - Naiman (C) - Mucha Z. - Vožeh

   Lapáček (80 Ulm L.) - Sekanina (54 Petr)

b:  Vožeh, Mucha Z., Prokop

 

20. Kolo 07.05.2017 ne 16.30 hod.

Slovan Kladno - sokol smečno 3:2

                                                              Král

                                                             Ulm D.

                                            Bažo P. - Vápeník K. - Vožeh

                                   Hladovec - Naiman (C) - Spišiak - Suda V.

                                        Mucha Z. - Lapáček (78 Sekanina)

b: Mucha Z. 2x

 

21. Kolo 13.05.2017 so 16.30 hod.

sokol smečno - Hřebeč "B" 6:2

                                       Král

                                      Ulm D.

                       Bažo P. - Vápeník K. - Vožeh

Suda M. - Spišiak (70 Ulm L.) - Naiman (C) - Suda V. (67 Petr)

                   Mucha Z. - Lapáček (26 Sekanina)

b: Mucha Z. 3x, Vožeh, Bažo P., Naiman

 

22. Kolo 21.05.2017 ne 10.15 hod.

Slavoj Kladno - sokol smečno 3:2

                                                                Král

                                                               Ulm D.

                                      Bažo P. - Vápeník K. - Petr (70 Ulm L.)

                                   Záhrobský - Spišiak - Naiman (C) - Suda M.

                                         Sekanina (25 Hladovec) - Mucha Z.

b: Mucha Z., Naiman

 

23. Kolo 27.05.2017 so 17.00 hod.

sokol smečno - Pchery 9:3

                                 Král

                     Ulm D. (37 Hladovec)

             Suda M. - Vápeník K. - Vožeh

Záhrobský (68 Petr) - Spišiak - Naiman (C) - Suda V.

              Mucha Z. - Bažo P. (62 Ulm L.)

b: Mucha Z. 5x, Suda V. 2x, Bažo P., Naiman

 

24. Kolo 04.06.2017 ne 17.00 hod.

Svinařov - sokol smečno 2:3

                                           Král

                               Ulm D. (88 Sekanina)

                       Záhrobský - Vápeník K. - Vožeh

                 Suda M. - Naiman (C) - Spišiak - Suda V.

                                 Mucha Z. - Bažo P.

b: Suda V. 2x, Bažo P.

 

25. Kolo 10.06.2017 so 17.00 hod.

sokol smečno - Buštěhrad 3:2

                                                      Král

                                                     Ulm D.

                                  Záhrobský - Vápeník K. - Vožeh

Suda M. (31 Prokop, 88 Ulm L.) - Spišiak - Naiman (C) (2 Pokorný F.) - Suda V.

                                   Mucha Z. - Bažo P. (82 Sekanina)

b: Suda M., Spišiak, Mucha Z.

 

26. Kolo 17.06.2017 so 17.00 hod.

Sparta Kladno - sokol smečno 5:0

                                                                 Král

                                                               Ulm D.

                                             Záhrobský - Bažo P. - Vožeh

               Suda M. (75 Ulm L.)  Spišiak - Vápeník k. - Suda V. (55 Hladovec)

                                         Mucha Z. (C) - Pokorný F. (70 Petr)