Sezóna 2010-2011
Muži IV. třída skupina B
Trenér: Jelínek Martin
PODZIM
1.Kolo 22.8.2010 ne 17.10 hod.
SK TŘEBICHOVICE - SOKOL SMEČNO 1:6
Hajtman
Matoušek - Trubáček - Kasák - Svoboda(60 Suda)
Kutil - Mucha - Lébr - Ulm
Kocián(46 Peltán) - Naiman
b: Lébr, Mucha, Trubáček, Matoušek, Ulm, Naiman
2.Kolo 28.8.2010 so 17.00 hod.
SOKOL SMEČNO - AFK SVINAŘOV 3:5
Hajtman
Matoušek - Kasák - Trubáček - Svoboda(81 Peltán)
Kutil - Mucha - Lébr(41) - Ulm(79 Suda)
Naiman - Lapáček(74 Kocián)
b: Ulm, Kutil, Lébr
3.Kolo 5.9.2010 ne 17.00 hod.
SOKOL HOSTOUŇ "B" - SOKOL SMEČNO 4:1
Hajtman
Matoušek - Kasák - Suda - Svoboda
Kutil - Donát - Mucha - Ulm
Naiman - Kocián(57 Volek)
b: Kasák
4.Kolo 11.9.2010 so 17.00 hod.
SOKOL SMEČNO - SLOVAN DUBÍ 0:2
Hajtman
Matoušek - Trubáček - Suda - Svoboda
Kutil(75 Číž) - Naiman - Mucha - Kasák
Král(46 Kocián) - Ulm
5.Kolo 18.9.2010 so 16.30 hod.
SOKOL BRATRONICE - SOKOL SMEČNO 2:2
Hajtman
Matoušek - Trubáček - Suda - Svoboda
Kutil - Naiman - Kasák - Ulm(57 Jelínek)
Mucha - Číž
b: Kutil 2x
6.Kolo 25.9.2010 so 16.30 hod.
SOKOL SMEČNO - SOKOL DRUŽEC "B" 1:2
Hajtman
Matoušek (65 Kocián) - Trubáček - Suda - Svoboda
Ulm - Naiman - Mucha (46 Číž) - Kasák
Král - Kutil
b: Král
7.Kolo 3.10.2010 ne 16.00 hod.
SK BUŠTĚHRAD "B" - SOKOL SMEČNO 0:7
Jelínek
Matoušek - Trubáček - Kasák - Svoboda
Kutil - Naiman - Mucha - Ulm
Král - Číž (46 Kocián)
b: Naiman 3x, Král 2x, Kasák, Kutil
8.Kolo 9.10.2010 so 16.00 hod.
VOLNO - TUCHLOVICE "C"
ODSTOUPILY ZE SOUTĚŽE
14.Kolo 13.10.2010 st 16.00 hod.
SK KAMENNÉ ŽEHROVICE "B" - SOKOL SMEČNO 3:1
Hajtman
Matoušek - Kasák - Trubáček - Svoboda
Kutil (65 Volek) - Mucha - Naiman - Ulm
Král - Číž
b: Naiman
9.Kolo 17.10.2010 ne 15.30 hod.
SK VELKÉ PŘÍTOČNO "B" - SOKOL SMEČNO 0:2
Hajtman
Matoušek - Trubáček - Suda - Íbl
Kasák - Naiman - Mucha - Ulm
Král - Číž
b: Král, Naiman
10.Kolo 24.10.2010 ne 15.30 hod.
SOKOL HRDLÍV "B" - SOKOL SMEČNO 1:2
Hajtman
Suda - Trubáček - Kasák - Číž
Kutil - Naiman - Mucha - Ulm
Formánek - Král
b: Naiman, Číž
15.Kolo 28.10.2010 čt 15.30 hod.
SOKOL SMEČNO - SOKOL BRAŠKOV "B" 2:1
Hajtman
Suda - Trubáček - Kasák - Jelínek (66 Vápeník)
Kutil - Naiman - Mucha - Číž (46 Matoušek)
Král - Svoboda
b: Kutil, Kasák
11.Kolo 30.10.2010 so 14.30 hod.
SOKOL SMEČNO - SK KAČICE 2:4
Hajtman
Svoboda - Trubáček - Kasák - Suda
Kutil - Naiman - Mucha (63 Matoušek) - Ulm
Král - Číž
b: Ulm, Král
12.Kolo 7.11.2010 ne 14.30 hod.
METEOR PLETENÝ ÚJEZD - SOKOL SMEČNO 3:1
Jelínek
Matoušek - Trubáček - Suda - Íbl
Kutil - Naiman - Kasák - Ulm
Král - Formánek(65 Volek)
b: Kasák
13.Kolo 13.11.2010 so 14.30 hod.
SOKOL SMEČNO - SOKOL LIDICE "B" 2:1
Jelínek
Matoušek - Trubáček - Suda - Svoboda
Kutil - Naiman - Kasák - Ulm
Král - Číž(72 Formánek)
b: Naiman, Kutil
Trenér: Mucha Michal
JARO
16.Kolo 26.3.2011 so 15.00 hod.
Sokol Smečno - SK Třebichovice 6:1
Hajtman
Matoušek - Trubáček - Kasák - Suda(46 Svoboda)
Kutil - Naiman - Lébr - Ulm
Pokorný(46 Formánek) - Lapáček(63 Číž)
b: Ulm, Naiman, Suda, Lapáček, Pokorný, Svoboda
17.Kolo 2.4.2011 so 16.30 hod.
AFK Svinařov - Sokol Smečno 1:1
Hajtman
Matoušek - Trubáček - Suda - Kasák
Kutil - Naiman - Lébr(78 Svoboda) - Ulm
Lapáček - Volek(51 Formánek)
b: Lapáček
18.Kolo 9.4.2011 so 16.30 hod.
Sokol Smečno - Sokol Hostouň "B" 0:1
Hajtman
Matoušek - Trubáček - Suda - Kasák
Kutil (62 Svoboda) - Naiman - Ulm (75 Formánek) - Pokorný
Lapáček - Volek (46 Černý)
19.Kolo 16.4.2011 so 17.00 hod.
Slovan Dubí - Sokol Smečno 2:7
Hajtman
Matoušek - Trubáček - Suda - Svoboda
Pokorný - Naiman - Ulm - Kasák
Lapáček - Volek
b: Lapáček 4x, Kasák 2x, Ulm
20.Kolo 23.4.2011 so 17.00 hod.
Sokol Smečno - Sokol Bratronice 0:3
Hajtman
Suda - Trubáček (53) - Lébr - Svoboda(71 Vápeník)
Pokorný - Naiman - Ulm(85) - Kasák
Lapáček(50) - Volek(29 Král)
21.Kolo 1.5.2011 ne 17.00 hod.
Sokol Družec "B" - Sokol Smečno 3:4
Sedláček
Matoušek(18) - Lébr(70) - Suda - Svoboda
Karas - Naiman - Donát - Kasák
Volek(46 Martiška) - Mucha (63 Vápeník)
b: Naiman 2x, Kasák 2x
22.Kolo 7.5.2011 so 17.00 hod.
Sokol Smečno - SK Buštěhrad "B" 8:1
Hajtman
Vápeník - Suda - Íbl - Svoboda(63 Jelínek)
Šícha - Kasák - Donát - Karas
Volek(63 Martiška) - Mucha
b: Karas 4x, Šícha, Mucha, Kasák, Martiška
23.Kolo 14.5.2011 so
Volno
29.Kolo 18.5.2011 st 17.00 hod.
Sokol Smečno - SK Kamenné Žehrovice "B" 4:1
Hajtman
Kutil(46 Vápeník) - Trubáček - Suda - Svoboda
Karas - Naiman - Lébr - Kasák
Lapáček(86 Volek) - Pokorný(65 Formánek)
b: Lapáček 2x, Naiman, Kasák
24.Kolo 21.5.2011 so 17.00 hod.
Sokol Smečno - SK Velké Přítočno "B" 5:0
Hajtman
Vápeník - Trubáček - Suda - Svoboda
Pokorný (Mucha) - Kasák - Karas - Kutil (46 Formánek)
Lapáček - Volek
b: Lapáček 2x, Trubáček, Kasák, Svoboda
25.Kolo 28.5.2011 so 17.00 hod.
Sokol Smečno - Sokol Hrdlív "B" 2:3
Hajtman
Vápeník - Lébr - Svoboda
Karas - Kasák(60 Volek) - Suda - Ulm
Lapáček - Naiman
Trubáček
b: Lébr, Naiman
30.Kolo 1.6.2011 st 17.00 hod.
Sokol Braškov "B" - Sokol Smečno 1:8
Hajtman
Kutil (46 Volek) - Lébr - Suda - Svoboda
Karas - Naiman - Ulm - Kasák
Lapáček - Trubáček
b: Trubáček 2x, Naiman 2x, Ulm, Kasák, Karas, Lapáček
26.Kolo 4.6.2011 so 17.00 hod.
SK Kačice - Sokol Smečno 5:1
Hajtman
Vápeník - Suda - Lébr - Svoboda
Karas - Ulm (46 Mucha) - Naiman - Kasák
Volek - Lapáček
b: Lapáček
27.Kolo 11.6.2011 so 17.00 hod.
Sokol Smečno - Meteor Pletený Újezd 2:1
Hajtman
Vápeník - Trubáček - Lébr - Svoboda
Matoušek - Naiman - Ulm - Karas
Lapáček - Mucha(88)
b: Ulm, Trubáček
28.Kolo 19.6.2011 ne 10.15 hod.
Sokol Lidice "B" - Sokol Smečno 5:5
Hajtman
Matoušek - Suda - Lébr - Svoboda (46 Formánek)
Karas - Naiman - Ulm - Kasák
Lapáček - Pokorný
b: Lapáček 2x, Pokorný 2x, Naiman