12. Kolo 28.10.2021 čt 14.30 hod. Brandýsek  - Smečno

Vytaženo z:  Kladenský deník

ze dne 28. 10. 2021 -  Sportovní redaktor  p. Rudolf Muzika

Podivné kotrmelce v okresním přeboru fotbalistů pokračovaly i ve vloženém čtvrtečním kole.

Na propadák ve Smečně zapomněli na Slovanu. Proti Buštěhradu mužstvo zazářilo a vyhrálo 8:0. Nebylo to tak jasné, ale po hodině hry hosté začali odpadat. To Smečno na sobotu navázalo v Brandýsku, kde opět hrálo dobrý fotbal a vyhrálo 3:2. Přitom celý druhý poločas hrálo bez vyloučeného Baža, který chytil během šesti minut dvě žluté. Tak to rozzlobilo kouče Jiřího Vápeníka, že ho sudí Pískač před očima šéfa komise rozhodčího – delegáta Dana Vokouna vypakoval s červenou také.

Smečno ovšem makalo. Na branku Spišiaka na 1:2 ještě ani ne po minutě odpověděl domácí Dojczán, ale na třetí gól Kutila už domácí odpověď nenašli. A také nedohráli v jedenácti, dvě žluté poslaly do sprch předčasně Mikea Stibora.