Sezóna 2016-2017
Muži III. třída skupina A
Trenér: Mucha Michal
PODZIM
1. Kolo 22.8.2016 so 17.00 hod.
sokol smečno - Knovíz 6:0
Prokop
Ulm D.
Záhrobský - Vápeník K. - Suda M.
Bažo p. (56 Hladovec) - Drbota (70Petr) - Spišiak (75 Ulm L.) - Pokorný D. (46 Suda V.)
Naiman (C) - Mucha Z.
b: Mucha Z. 2x, Suda M., Vápeník K., Spišiak, vlastní branka
2. Kolo 4.9.2016 ne 17.00 hod.
Lhota "B" - sokol smečno 1:3
Král (57 Prokop)
Ulm D. (85 Suda V.)
Záhrobský - Vápeník K. - Hlinovský
Bažo P. - Spišiak - Drbota (66 Suda M.) - Vožeh
Naiman (C)- Mucha Z.
b: Mucha Z. 2x, Hlinovský
3. Kolo 10.9.2016 so 17.00 hod.
sokol smečno - Novo Kladno 3:0
Prokop
Ulm D. (55 Suda V.)
Záhrobský - Vápeník K. - Hlinovský
Bažo P. - Spišiak - Drbota (84 Petr) - Pokorný D. (72 Suda M.)
Mucha Z. - Naiman (C)
b: Bažo P., Naiman, Mucha Z.
4. Kolo 18.9.2016 ne 17.00 hod.
velká dobrá "B" - sokol smečno 5:1
Prokop
Spišiak
Suda M. - Vápeník K. - Hlinovský
Bažo P. - Drbota - Naiman (C) - Vožeh
Červenka (46 Suda V.) - Mucha Z.
b: Naiman
5. Kolo 24.9.2016 so 16.30 hod.
sokol smečno - Vinařice 2:1 N.P.
Prokop
Ulm D. (75 Červenka)
Záhrobský - Vápeník K. - Hlinovský (46 Suda M.)
Bažo P. - Drbota - Spišiak - Pokorný D. ( Suda V.)
Mucha Z. - Naiman (C)
b: Spišiak
Penalty: Spišiak - Vinařice -
Naiman + Vinařice +
Mucha Z. + Vinařice -
Vápeník K. - Vinařice +
Červenka + Vinařice +
Suda V. + Vinařice +
Bažo P. + Vinařice -
13. Kolo 28.9.2016 st 16.30 hod.
sokol smečno - Sparta doly 2:1 N.P.
Prokop
Ulm D. (56 Červenka)
Záhrobský - Vápeník K. - Vožeh
Bažo P. - Naiman (C) - Drbota - Suda M.
Pokorný D. (75 Suda V.) - Mucha Z.
b: Mucha Z.
Penalty: Sparta + Bažo P. +
Sparta + Mucha Z. +
Sparta - Drbota +
Sparta + Vožeh +
Sparta + Naiman +
6. Kolo 1.10.2016 so 16.30 hod.
dřetovice - sokol smečno 1:8
Prokop
Záhrobský
Suda M. - Vápeník K. - Vožeh
Bažo P. - Spišiak - Drbota (65 Petr) - Suda V.
Naiman - Mucha Z.
b: Mucha Z. 4x, Suda V., Naiman, Bažo P., Petr
7. Kolo 8.10.2016 so 16.00 hod.
sokol smečno - slovan kladno 0:1
Prokop
Ulm D. (53 Petr)
Záhrobský - Vápeník K. - Vožeh
Bažo P. (40 Červenka) - Spišiak - Naiman (C) - Suda V.
Pokorný D. - Mucha Z.
8. Kolo 16.10.2016 ne 16.00 hod.
hřebeč "B" - sokol smečno 3:4
Prokop
Ulm D.
Záhrobský - Vápeník K. - Hlinovský
Bažo P. (84 Suda M.) - Mucha Z. - Naiman (C) - Suda V. (46 Hladovec)
Pokorný D. - Spišiak (58 Ulm L.)
b: Pokorný D. 2x, Spišiak, Mucha Z.
9. Kolo 22.10.2016 so 15.30 hod.
sokol smečno - slavoj kladno 6:1
Prokop
Ulm D.
Záhrobský - Vápeník K. - Vožeh
Bažo P. - Spišiak (76 Ulm L.) - Naiman (C)- Suda V. (46 Červenka)
Suda M (72 Hladovec) - Mucha Z.
b: Mucha Z. 2x, Naiman 2x, Spišiak, Vožeh
10. Kolo 29.10.2016 so 14.30 hod.
pchery - sokol smečno 0:5
Prokop
Ulm D.
Bažo P. - Vápeník K. - Hlinovský
Záhrobský - Spišiak - Pokorný D. - Suda V. (46 Suda M.)
Naiman (C) - Mucha Z.
b: Mucha Z. 2x, Spišiak, Suda V., Naiman
11. Kolo 5.11.2016 so 14.00 hod.
sokol smečno - svinařov 5:4
Prokop
Ulm D.
Bažo P. - Vápeník K. - Vožeh (78 Hladovec)
Záhrobský (76 Drbota) - Spišiak - Pokorný D. (75 Červenka) - Suda V. (60 Suda M.)
Naiman (C) - Mucha Z.
b: Naiman 3x, Mucha Z. 2x
12. Kolo 12.11.2016 so 14.00 hod.
buštěhrad - sokol smečno 5:4
Prokop
Ulm D. (39 Suda M.)
Bažo P. - Vápeník K. - Hlinovský
Záhrobský - Spišiak - Pokorný D. - Suda V. (70 Červenka)
Mucha Z. . Naiman (C)
b: Spišiak 2x, Záhrobský, Pokorný D.
JARO
14. Kolo 25.03.2017 so 15.00 hod.
Knovíz - sokol smečno 2:3
Král
Ulm D. (52 Sekanina)
Suda M. - Vápeník K. - Vožeh
Záhrobský - Spišiak - Bažo P. - Suda V. (85 Hladovec)
Mucha Z. - Naiman (C)
b: Mucha Z. 2x, Vožeh
15. Kolo 01.04.2017 so 15.30 hod.
sokol smečno - Lhota "B" 3:2 N.P.
Král
Ulm D.
Suda M. (7 Hladovec) - Vápeník K. - Hlinovský
Záhrobský - Naiman (C) - Bažo P. ( 46 Červenka) - Suda V.
Mucha Z. - Sekanina
b: Mucha Z. 2x
Penalty: Lhota - Ulm D. +
Lhota + Suda V. +
Lhota + Naiman +
Lhota + Vápeník K. +
Lhota - Mucha Z. +
16. Kolo 09.04.2017 ne 10.15 hod.
Novo Kladno - sokol smečno 3:4 N.P.
Král
Ulm D. (60 Sekanina)
Záhrobský - Vápeník K. - Vožeh
Bažo P. - Naiman (C) - Spišiak - Suda V. ( 46 Červenka)
Mucha Z. . Lapáček (74 Hladovec)
b: Naiman, Vápeník K., Bažo P.
Penalty: Spišiak + Novo +
Bažo P. + Novo +
Naiman + Novo -
Vápeník K. + Novo +
Mucha Z. - Novo +
Vožeh + Novo -
17. Kolo 15.04.2017 so 15.30 hod.
sokol smečno - Velká Dobrá "B" 2:1
Král
Ulm D.
Záhrobský - Vápeník K. - Hlinovský (78 Hladovec)
Bažo P. (66 Suda M.) - Naiman (C) - Spišiak (87 Ulm L.) - Suda V.
Mucha Z. - Lapáček (72 Sekanina)
b: Spišiak, Bažo P.
18. Kolo 22.04.2017 so 16.00 hod.
Vinařice - sokol smečno 5:1
Král
Ulm D.
Záhrobský - Vápeník K. (74 Sekanina) - Vožeh
Bažo P. (46 Suda V.) - Kasák - Naiman (C) - Suda M. ( 63 Hladovec)
Mucha Z. - Lapáček (78 Hlinovský)
b: Mucha Z.
19. Kolo 29.04.2017 so 16.00 hod.
sokol smečno - Dřetovice 3:0
Král
Ulm D.
Hladovec (70 Prokop) - Vápeník K. - Suda M.
Bažo P. - Naiman (C) - Mucha Z. - Vožeh
Lapáček (80 Ulm L.) - Sekanina (54 Petr)
b: Vožeh, Mucha Z., Prokop
20. Kolo 07.05.2017 ne 16.30 hod.
Slovan Kladno - sokol smečno 3:2
Král
Ulm D.
Bažo P. - Vápeník K. - Vožeh
Hladovec - Naiman (C) - Spišiak - Suda V.
Mucha Z. - Lapáček (78 Sekanina)
b: Mucha Z. 2x
21. Kolo 13.05.2017 so 16.30 hod.
sokol smečno - Hřebeč "B" 6:2
Král
Ulm D.
Bažo P. - Vápeník K. - Vožeh
Suda M. - Spišiak (70 Ulm L.) - Naiman (C) - Suda V. (67 Petr)
Mucha Z. - Lapáček (26 Sekanina)
b: Mucha Z. 3x, Vožeh, Bažo P., Naiman
22. Kolo 21.05.2017 ne 10.15 hod.
Slavoj Kladno - sokol smečno 3:2
Král
Ulm D.
Bažo P. - Vápeník K. - Petr (70 Ulm L.)
Záhrobský - Spišiak - Naiman (C) - Suda M.
Sekanina (25 Hladovec) - Mucha Z.
b: Mucha Z., Naiman
23. Kolo 27.05.2017 so 17.00 hod.
sokol smečno - Pchery 9:3
Král
Ulm D. (37 Hladovec)
Suda M. - Vápeník K. - Vožeh
Záhrobský (68 Petr) - Spišiak - Naiman (C) - Suda V.
Mucha Z. - Bažo P. (62 Ulm L.)
b: Mucha Z. 5x, Suda V. 2x, Bažo P., Naiman
24. Kolo 04.06.2017 ne 17.00 hod.
Svinařov - sokol smečno 2:3
Král
Ulm D. (88 Sekanina)
Záhrobský - Vápeník K. - Vožeh
Suda M. - Naiman (C) - Spišiak - Suda V.
Mucha Z. - Bažo P.
b: Suda V. 2x, Bažo P.
25. Kolo 10.06.2017 so 17.00 hod.
sokol smečno - Buštěhrad 3:2
Král
Ulm D.
Záhrobský - Vápeník K. - Vožeh
Suda M. (31 Prokop, 88 Ulm L.) - Spišiak - Naiman (C) (2 Pokorný F.) - Suda V.
Mucha Z. - Bažo P. (82 Sekanina)
b: Suda M., Spišiak, Mucha Z.
26. Kolo 17.06.2017 so 17.00 hod.
Sparta Kladno - sokol smečno 5:0
Král
Ulm D.
Záhrobský - Bažo P. - Vožeh
Suda M. (75 Ulm L.) Spišiak - Vápeník k. - Suda V. (55 Hladovec)
Mucha Z. (C) - Pokorný F. (70 Petr)