Sezóna 2018-2019

Muži  III. třída skupina B

 
 

Trenér: Vápeník Jiří, Jelínek Martin

 

PODZIM

1. Kolo 25.8.2018 so 17.00 hod.

žižice - sokol smečno 0:1

                                         Naiman (C)

                                             Ulm D.

                        Záhrobský - Hlinovský - Suda V.

                        Kratina M. - Kratina K. (85 Kutil)

                     Spišiak - Knytl (88 Bažo P.) - Kasák

                                          Mucha M.

b: Kratina K.

 

2. Kolo 1.9.2018 so 17.00 hod.

sokol smečno - Hrdlív 0:1

                  Bažo P.

                   Ulm D.

Záhrobský - Hlinovský - Suda V.

          Kratina K. - Lébr

  Spišiak - Knytl - Kratina M.

                Naiman (C)

 

3. Kolo 8.9.2018 so 17.00 hod.

dřetovice - sokol smečno 3:2

                                                    Prokop 

                                          Ulm D. (89 Suda M.)

                                    Záhrobský - Bažo P. - Vožeh

                         Kratina M. - Kratina K. - Kasák (C) - Suda V.

                                 Spišiak (70 Naiman) - Mucha Z.

b: Mucha Z., Suda V.

 

4. Kolo 15.9.2018 so 16.30 hod.

koleč- sokol smečno 1:4

                                                              Prokop

                                                               Ulm D.

                                            Hlinovský -  Kasák -  Suda V.

      Bažo P. (85 Vápeník J.) - Kratina K.(82 Ulm L.) - Lébr (76 Kutil) - Kratina M.

                                                 Naiman (C) - Mucha Z.

b: Kratina M., Mucha Z., Naiman, Bažo P.

 

5. Kolo 22.9.2018 so 13.30 hod.

sokol smečno - uhy 0:2

                          Prokop

                       Záhrobský

 Suda M. - Hlinovský - Suda V. (80 Petr )

Kratina M. - Kratina K. - Naiman (C) - Lébr

   Mucha M. (70 Vápeník J.) - Mucha Z.

 

6. Kolo 30.9.2018 ne 16.30 hod.

pozdeň "B" - sokol smečno 2:3

                                                             Naiman (C)

                                                                 Knytl

                                             Záhrobský - Kasák - Hlinovský

                           Suda V. - Kratina K. - Lébr (63 Suda M., 90) - Kratina M.

                                                        Bažo P. - Mucha Z.

b: Mucha Z., Suda V., Bažo P.

 

7. Kolo 6.10.2018 so 16.00 hod.

sokol smečno - olovnice 4:3

                                 Prokop

                                  Knytl

   Záhrobský - Ulm D. - Hlinovský (60 Bažo P.)

Suda V. - Kasák - Lébr (75 Mucha M.) - Kratina M.

                     Kratina K. - Mucha Z.

b: Kasák 2x, Kratina K., Mucha Z.

 

8. Kolo 13.10.2018 so 16.00 hod.

knovíz - sokol smečno 1:2 N.P.

                                                      Prokop

                                                 Knytl (28 Petr) 

                            Suda M. - Ulm D.(25 Mucha M.) - Suda V.

                              Kratina M. - Kratina K. - Lébr - Bažo P.

                                               Mucha Z. - Nai

b: Mucha Z.

Penalty: Kratina M.     +           Knovíz    +

               Bažo P.          +           Knovíz    +           

               Kratina K.      +           Knovíz    +  

               Lébr               +           Knovíz    +  

               Naiman          +          Knovíz     +  

               Mucha M.      +           Knovíz     +  

               Mucha Z.       +           Knovíz     -

 

9. Kolo 20.10.2018 so 15.30 hod.

sokol smečno - blevice 4:0

                                         Prokop

                              Ulm D.(80Mucha M.)

                        Záhrobský - Bažo P. - Vožeh

Kratina M. - Naiman - Lébr(73 Kutil) - Suda V.(75Hlinovský)

                             Kratina K. - Mucha Z.

b: Kratina M. 3x, Mucha Z.

 

10. Kolo 27.10.2018 so 14.30 hod.

tuřany - sokol smečno 0:5

                                         Prokop

                                          Ulm D.

                         Záhrobský - Kasák - Suda V.

   Bažo P. (60Kutil) - Naiman (75Mucha M.) - Lébr - Kratina M.

                             Mucha Z. - Kratina K.

b: Mucha Z., Kratina K., Lébr, Hlinovský, Záhrobský

 

11. Kolo 3.11.2018 so 14.00 hod.

sokol smečno - neuměřice 4:0

                                    Prokop

                                     Ulm D.

       Záhrobský (70 Mucha M.) - Kasák - Suda V.

      Kutil (64 Knytl) - Kratina K. - Lébr - Kratina M.

                          Mucha Z. - Bažo P. 

b:  Kratina M. 2x, Kratina K., Mucha Z.

 

12. Kolo 11.11.2018 ne 14.00 hod.

otvovice - sokol smečno 2:6

                                              Prokop

                                               Ulm D.

                    Záhrobský(65Suda M.) - Kasák - Suda V.

         Kutil (52 Knytl) - Kratina K. - Lébr (75 Petr) - Kratina M.

                         Mucha Z. - Bažo P. (55 Hlinovský)

b: Mucha Z. 3x, Vlastní, Bažo P., Suda V. 

 

13. Kolo 17.11.2018 so 13.30 hod.

sokol smečno - stehelčeves